Meist

Tunneme ehitamisest rõõmu

ja soovime, et kliendid meie töö tulemustest rõõmu tunneksid. Oleme ehituspartner, keda saab usaldada, kes on korrektne, peab kokkulepetest kinni ja teeb kvaliteetset tööd. Meie eesmärk on teha oma tööd nii hästi, et kliendid meid pärast oma sõpradele soovitaksid.

Eristume sellega, et teeme põhjalikult selgeks kliendi soovid ja vajadused. Meile on oluline, et töö tulemus klienti täielikult rahuldaks. Me ei taha müüa kallilt ja teha odavalt. Vastupidi – eesmärk on ületada oma töö kvaliteediga selle eest küsitud hind.

Tegutseme alates 2006 aastast ja põhineme Eesti erakapitalil. Meil on olnud rõõm pakkuda tööd vaid kogemustega ja hinnatud, usaldusväärsetele ehitajatele ja meistritele.


Olavi Eerma
Juhataja

Olavile meeldis ehitada juba lapsena. Seetõttu ei mõelnud ta pikalt kui peale keskkooli Tallinna Tehnikakõrgkooli ehituse erialale suundus.

Kooli kõrvalt töötas Olavi ehitusfirmas Rand & Tuulberg objektijuhina. Olavi objektideks olid mitmed tuntud Tallinna ehitised – Paadi 14a korterelamu Norde Centrumi vastas, Rävala Ärimaja ehk tänane Euroopa Liidu maja, Rävala pst 4 ja hotell Euroopa, Paadi tn 5.

Edasi liikus Olavi firmasse Kaamos Ehitus, kus koostöös teiste objekti- ja projektijuhtidega valmis Baltikumi suurim büroohoone Tammsaare Ärikeskus, Tammsaare tee 47.

Olaviga on hea ja kindel koos töötada, sest ta on abivalmis, lahke ja teeb, mida räägib. Kogemustega ehitusspetsialistina oskab ta hinnata kvaliteeti ja peab oluliseks tähtaegadest kinnipidamist.

Kontakt:

Tel  50 45 347
e-mail olavi@eermaehitus.ee

Soovita meid: