Eerma ehitus – meile meeldib ehitada!

Mis ühendab ehitusettevõtteid Rand & Tuulberg, Kaamos Ehitus ja Eerma Ehitus? Vastus – 2006. aastast tegutseva Eerma Ehituse on asutanud Olavi Eerma, kes on töötanud objektijuhina ehitusettevõttes Rand & Tuulberg, juhtides mitmeid tuntud Tallinna ehitisi näiteks Paadi 14a, Rävala Ärimaja ehk tänane Euroopa Liidu maja, Rävala pst 4 ning Hotell Euroopa, Paadi 5, ning hiljem Kaamos Ehituses, kus osales Tammsaare Ärikeskuse ehitusel.

Tunneme ehitamisest rõõmu
2006. aastast tegutsev Eerma Ehitus põhineb Eesti erakapitalil. Alustasime oma tegevust eramu ehitamisega Tabasalus, aga nüüdseks oleme ehitanud nii Viimsis, Keilas, Riisiperes ja mujal. Me eristume paljudest teistest ehitusettevõtetest sellega, et enne alustamist teeme põhjalikult selgeks kliendi soovid ja vajadused. Vaid nii oleme kindlad, et töö tulemus rahuldab klienti täielikult.

Me tunneme ehitamisest rõõmu. Päriselt. Aga me ei taha müüa kallilt ja teha odavalt, vaid vastupidi – me tahame teha tööd, mille eest saad parema kvaliteedi kui töö eest makstav hind.

Ühemeheettevõttest suurte tegijate sekka
Eerma Ehituse asutamine ei jäänud kaugele 2008. aasta majanduskriisist. Aga meie tugevust näitab see, et me oleme majanduskriisist läbi tulnud. Majanduskriisi ajal keskendus ettevõtte juhtkond enda arendamisele ning, kui tekkis võimalus, alustati ühe tootmishoone objektiga. Üks töö viis teiseni, teine kolmandani ja nii edasi.

Usume, et põhiline on kliendi usaldus ja teadmine, et Eerma Ehitus peab lubadustest kinni. Selle kinnituseks – 2022. a oli meile murdeline, kui meie müügitulu ületas 1 miljoni euro piiri. Keegi ei tea, kas ja kuidas ehitusturg tulevikus muutub, aga meie soov on kindel – ka edaspidi pakkuda tippkvaliteeti kliendile, kes oskab seda hinnata ja nõuda.

Eerma Ehitus – usaldusväärne ehituspartner
Parim reklaam on isiklik soovitus. Seepärast on ka Eerma Ehituse eesmärk teha oma tööd nii hästi, et kliendid meid pärast töö lõppemist oma tuttavatele soovitaksid. Oleme ehituspartner nii era- kui ärikliendile, keda saab usaldada, kes on asjaajamises korrektne ja peab kinni kokkulepetest ning tähtaegadest. Selle kõigega kaasneb kvaliteetne töö. Tänu sellele oleme saanud pakkuda tööd kogemustega, usaldusväärsetele ja kõrgelt hinnatud ehitajatele ja meistritele.

Meil on palju tuntud partnereid – näiteks K-Rauta, Aeroc, Puumarket, Sweco ja Vealeidja, kui nimetada vaid mõned.

Ehituse peatöövõtt ning projektijuhtimine
Pakume erinevaid ehitus-, viimistlus- ja lammutustöid. Oleme valmis kandma peatöövõtu vastutust, aga juhtima ka äri- ja avaliku sektori ehitusprojekte. Me teame, et igal kliendil on erinevad soovid. Seepärast pingutame, et soovitada parimaid lahendusi ja saavutada kliendile sobivaim tulemus.

Tehtud töödega saab tutvuda äsja valminud kodulehel ja lähiajal kindlasti kirjutame mõnest silmapaistvamast objektist lähemalt.

Ehitame kõike, mida oskame – eelkõige eramuid ja ridaelamuid ning kortereid. Lisaks oleme aidanud kliente väiksemate ehitustöödega ning valmis selleks ka edaspidi – näiteks prügimaja, terrasside ja lehtlate ning saunade ehitamisega.

Võtke meiega julgelt ühendust ja arutame, kuidas saame teid aidata.